Hus Elektro Stord AS
45965000
Ringvegen 44
5412 Stord
Man-Fre: 07:00 - 15:00
Hus Elektro Bergen AS
45965000
Gravdalsveien 5
5165 Laksevåg
Man-Fre: 07:00 - 15:00

Oversikt over ansatte hos Hus Elektro Stord AS, Hus Elektro Bergen AS, Hus Elektro Halsnøy og Hus Elektro Skånevik.

 

 

 

Lennart Lodden

Daglig leder - Hus Elektro Stord AS

lennart@hus-elektro.no
  468 00 488

Magne Sagvaag

Faglig ansvarlig og personal ansvarlig

magne@hus-elektro.no
  917 35 850

Torben Carlsen

Montør - Hus Elektro Stord AS

torben@hus-elektro.no
  992 10 589

Sindre Aalvik

Montør - Hus Elektro Stord AS

sindre@hus-elektro.no
  473 61 195

Elisabeth Solvoll

Montør - Hus Elektro Stord AS

elisabeth@hus-elektro.no
  459 65 101

Per-Georg Riber

Montør - Hus Elektro Stord AS

per-georg@hus-elektro.no
  459 65 102

Eirik Sætrevik

Eirik Sætrevik

Montør - Hus Elektro Stord AS

eirik@hus-elektro.no
  992 36 675

Øyvind Fykse Lie

Montør - Hus Elektro Stord AS

oyvind@hus-elektro.no
  916 32 880

Kristoffer Andersland Larsen

Montør - Hus Elektro Stord AS

kristoffer@hus-elektro.no
  926 82 855

Daniel Espeland Lothe

Montør - Hus Elektro Stord AS

daniel@hus-elektro.no
  468 29 625

Magnus Johansen

Lærling - Hus Elektro Stord AS

Kjartan Vikanes

Lærling - Hus Elektro Stord AS

Vibeke Lambrechts

Kontor/regnskap - Hus Elektro Stord AS/Hus Elektro Bergen AS

vibeke@hus-elektro.no
  408 30 222

Bjørn Lambrechts

Daglig leder / Installatør - Hus Elektro Bergen AS

bjorn@hus-elektro.no
  408 30 221

Renate Eide Slettvåg

Montør - Hus Elektro Bergen AS

renate@hus-elektro.no
  469 63 448

Aleksander Størdal

Montør - Hus Elektro Bergen AS

aleksander@hus-elektro.no
  400 71 801

Øystein Aarbø

Montør - Hus Elektro Bergen AS

oystein@hus-elektro.no
  459 65 103

Nathalie Lambrechts

Montør - Hus Elektro Bergen AS

nathalie@hus-elektro.no
  452 02 811

Memo – Hamed Mohammed Ibrahim

Hjelpearbeider - Hus Elektro Bergen AS

memo@hus-elektro.no
  455 65 062

Irene Steffensen

Lærling - Hus Elektro Bergen AS

irene@hus-elektro.no

Richard Lindholm

Lærling - Hus Elektro Bergen AS

Widar Irgens

Montør/arbeidsleder - Hus Elektro Halsnøy

widar@hus-elektro.no
  942 79 890

Rivo Tars

Montør - Hus Elektro Halsnøy